Oferta Speciale

Shiten 14.10 ari truall afer rrugës Gërmisë

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 20 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 14.10 ari truall afër Shkollës Normale dhe AUK-ut, rrugës për Gërmi. Gjindet në hyrje të lagjes, vendi shumë i pershtatshëm për ndërtim të villës, pozitë shumë të mirë për jetesë, Parku i Gërmisë shumë afër, gjelbrim dhe ambient të qetë. Trualli ka dokumentacion të rregulltë.
Çmimi është 20.000 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956 ose 049 147 956
+38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu