Oferta Speciale

Shitet Villa 145m² në 10 ari truall në Boge
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 145 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume
Shiten 2.80 ari truall në Brezovicë
Qmimi : 35 000 €
Me shume
Shiten 14.10 ari truall afer rrugës Gërmisë
Qmimi : 20 000 €
Kuadratura : 1410 m²
Me shume

Shitet banesa 3 dhomëshe 75m2, kati i 5-të në Qendër

 

Adresa :

Prishtinë Qendra
Qmimi : 65 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 75m2 në katin e 5-të, mbrapa Hotel Siriusit afër Qendrës dhe Parkut të qytetit. Banesa ka lokacion shumë të mirë, është e rehatshme dhe funksionale. Banesa ka këtë përbërje:
- qendrimi ditor me kuzhinë
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon

Çmimi është 65.000 euro, fiks

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956
044 293 881, 048 293 881
viber : +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu