Shiten 5 hektarë 10 ari afër rrugës Prishtinë-Ferizaj

 

Adresa :

Fshati Babush
Qmimi : 750 €

Pershkrimi :

 

Shiten 5 hektarë e 10 ari tokë në Fshatin Babush afër rrugës kryesore Prishtinë-Ferizaj. Toka ka pozitë të mirë dhe infrastrukturën e nevojshme, ujë, kanalizim, rrymë. Është shumë e përshtatshme për ndërtim fabrike, depo etj.
Çmimi është 750 për ari.

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu