Shiten 1 hektarë e 77 ari tokë në Magure te Lipjanit

 

Adresa :

Magure
Qmimi : 650 €

Pershkrimi :

 

Shiten 1 hektarë e 77 ari tokë në Magure Komuna e Lipjanit 50m prej rruges se asfaltuar. Është vend i përshtatshëm për ndertim shtepse apo veprimtari tjera. Është tokë private dhe me dokumentacion të rregullt.
Çmimi është 650 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu