Shitet banesa 4 dhomëshe 105m2 afer Qendres se qytetit

 

Adresa :

Prishtinë Parku i Qytetit
Qmimi : 120 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa exclusive 4 dhomëshe në katin e 3-të, ka 105m2 netto dhe gjendet afer Qendres së qytetit në rrugën Rrustem Statovci. Banesa ka pozitë shumë të mirë prapa Sllovenia Sportit, ka qasje në të gjitha rrugët kryesore, ka perballë Parkun e qytetit dhe është shumë afër Sheshit të Prishtinës. Banesa është e rregulluar mirë, është e tëra e mobiluar, shumë e përshtatshme për jetesë duke ofruar komoditet të lartë. Banesa ka këto hapësira:
- qëndrimi ditor,
- kuzhina me tryezari,
- 3 dhoma gjumi,
- 2 banjo,
- shpajz,
- 2 ballkona,
- koridor.
Çmimi është 120.000 euro me mobile, diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu