Oferta Speciale

Shiten 22 ari truall në rrugën Çagllavicë Llapnasellë

 

Adresa :

Çagllavicë
Qmimi : 25 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 22 ari tokë në rrugën Çagllavicë- Llapnasellë mbrapa Auto Sallonit Prishtina. Ka pozitë të mirë dhe infrastrukturën e nevojshme, lejohet ndërtimi për fabrika, depo etj. Ka gjerësi 29 m në rrugë. Me dokumentacion të rregullt, është tokë private dhe përkthimi bëhet menjiherë te Noteri.
Çmimi është 25.000 per ari.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu