Shiten 10 ha tokë në mes Brainës dhe Nishefcit

 

Adresa :

Podujevë
Qmimi : 395 €

Pershkrimi :

 

Shiten 10 hektarë tokë në mes të Fshatit Brainë dhe Nishefc, Komuna e Podujevës, afer Liqenit të Batllavës, në Orllan. Është vend shumë i përshtatshëm për jetesë, ka ambient të qetë, ajri i pastër. Ka infrastrukturën e nevojshme, ujin, rrymën. Toka është me dokumentacion të rregullt përkthimi bëhet menjëhere.
Çmimi është 395 euro për ari, diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
viber +38344147956
044 147 956, 049 147 956

Kthehu