Oferta Speciale

Shitet banesa 4 dhomëshe 105m² në katin e 1 në Arbëri

 

Adresa :

Prishtinë Arberia
Qmimi : 1 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 4 dhomëshe 105.23m², kati i 1rë ndërtim i Rukollit në Arbëri. Ka pamje nga qyteti, banesa është e re, moderne dhe ka organizim të hapësirës shumë të mirë, ofron komoditet të lartë.
Banesa ka këto hapësira:
- qëndrim ditor
- kuzhinë me trapezari
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- 2 ballkona
- koridor
Me dokumentacion të rregulltë, kontrata bëhet te Noteri.
Çmimi 1.000 euro për m², çmimi diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu