Shiten 46 ari tokë në Fshatin Suvidoll

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 700 €

Pershkrimi :

 

Shiten 46 ari tokë në Fshatin Suvidoll. Është vend i përshtatshëm për ferma, sera apo veprimtari tjera. Është tokë private dhe posedon dokumentacion të rregulltë.
Çmimi është 700 euro për ari.


Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu