Shiten 68 ari tokë mbrapa Mobilerisë Bini në Llapnasellë

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 10 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 68 ari tokë në rrugën e asfalltuar në Llapnasellë mbrapa Mobilerisë Bini në magjistralen Prishtinë-Ferizaj. Ka pozitë të mirë dhe gjithë infrastrukturën e nevojshme, lejohet ndërtimi për fabrika, depo etj. Ka gjerësi në rrugë 50m. Me dokumentacion të rregullt, është tokë private dhe përkthimi bëhet menjiherë te Noteri.
Çmimi 10.000 euro për ari.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu