Shiten 3.68 ari truall ne Lagjen Qendresa

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 17 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 3.68 ari truall ne Lagjen Qendresa. Është vend i banuar dhe plotëson kushtet për jetesë, ka infrastrukturën e nevojshme si rrymën, ujin dhe kanalizimin. Posedon dokumentacion të rregullt.
Çmimi është 17.000 euro për ari

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956, 049 147 956
viber: +38344147956
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu