Shiten 11.50 ari truall në rrugën kryesore në lagjen Sofalia

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 20 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 11.50 ari truall në lagjen Sofalia. Trualli ka infrastrukturë komplete dhe lejohet ndërtimi. Trualli ka pozitë të mirë dhe të përshtatshme për biznes dhe banim, ambient i bukur dhe i qetë, ajri i pastër.
Çmimi është 20.000euro për ari.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956

Kthehu