Oferta Speciale

Shtëpia exclusive 213m2 në 4.21 ari në Lagjen Peja Hill
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 2130 m²
Me shume
Shiten 2 shtëpia 100 m2 në 34 ari truall në Fshatin Batushë
Qmimi : 3 200 €
Kuadratura : 100 m²
Siperfaqja : 34 Ari
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume

Shiten 5.20 ari truall në Brezovicë

 

Adresa :

Brezovicë
Qmimi : 65 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 5.20 ari truall afër rrugës për në Qendrën e skijimit në Brezovicë. Qasje në rrugën kryesore, ka pozitë të mirë, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme. Dokumentacioni i rregulltë, përkthimi bëhet te Noteri.
Çmimi është 65.000 euro.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu