Oferta Speciale

Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 300 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet banesa exclusive 130 m2 në Qendër të qytetit
Qmimi : 1 200 €
Kuadratura : 130 m²
Me shume
Shiten 1 hektarë e 8 ari në Radevë të Graçanicës
Qmimi : 400 €
Kuadratura : 10800 m²
Siperfaqja : 29100 Ari
Me shume

Shitet banesa ekskluzive 4dhomshe 150m2 netto kati 5 Aktash

 

Adresa :

Prishtinë Aktash
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet banesa ekskluzive 4 dhomëshe 150m2 netto, kati i 5-të, në lagjen Aktash, ndërtim i Tregtisë. Banesa është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë të mira, gjindet përball Sallës 1 Tetori dhe afer Menzës së studentëve. Banesa ka këto hapësira:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma të fjetjes
- dhomë për hekurosje
- shpajz
- 2 banjo
- koridor
- 2 ballkona
Banesa shitet me mobile.
Çmimi sipas marrëveshjes.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu