Shitet banesa 4 dhomëshe 90m² kati i 1-rë, te Qafa

 

Adresa :

Te Qafa Te Qafa
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 4 dhomëshe 90m² në katin e 1-rë, ndërtim i shtetit te Kafet e Vogla te Qafa. Banesa ka orientim nga Jugu - Perendimi dhe Lindja, është e renovuar, ka parking të siguruar me rampe dhe monitorim të kamerave. Ka dokumentacion të rregulltë. Banesa ka këtë renditje të hapësirës:
- sallon
- kuzhinë me trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- koridor
- banjo
- ballkon
- bodrum
Banesa është e shëndrruar në lokal dhe e leshuar me qera.
Çmimi sipas marrëveshjes.

Agjensioni Dion Prishtinë
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu