Shitet Villa 145m² në 10 ari truall në Boge

 

Adresa :

Bogë, Rugovë
Qmimi : 160 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet villa 2 katëshe 145m² në 10 ari truall në Boge në Rugovë. Villa është e re, gjindet në njërën prej lokacioneve më të kërkuara në Boge,afer Hotelit Magra Austria me pamje atraktive të bjeshkëve të Rugovës, ka pozitë shumë të mirë, ambient të qetë në natyrë dhe hapësirë të organizuar shumë mirë. Villa ka këto hapësira:
Kati i përdhese:
- salloni, kuzhina
- banjo
- koridor
- ballkon
Kati i parë:
- salloni
- kuzhina
- koridor
- banjo
- 2 ballkona
Kati i dytë:
- 2 dhoma gjumi
- 2 ballkona
- banjo
- koridor
Çmimi është 160,000 euro.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu