Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomshe 93m² kati 1 deri 6 Kalabri
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 93 m²
Me shume
Shitet banesa 3 dhomshe 85m2 kati 6 afër Rrugës C
Qmimi : 68 000 €
Kuadratura : 85 m²
Me shume
Shitet shtëpia 300m2, në 5 ari, Kodra e Trimave
Qmimi : 150 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume

Shitet banesa 4 dhomëshe 135m2 kati i 9-të në Lakrishte

 

Adresa :

Prishtinë Rruga C
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 4 dhomëshe 135m2 në katin i 9-të ndërtim i Premium Group në Lakrishte, Pejton. Banesa është e punuar dhe dizajnuar extra me të gjitha materialet, nxemje qëndrore të qytetit me sistem te ri, e gatshme për banim. Me dokumentacion të rregulltë. Ka këtë renditje:
- salloni
- kuzhina me trapezari
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
- garazha
Çmimi sipas marrëveshjes.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu