Oferta Speciale

Shitet shtëpia 3 katëshe 500m² afër Qendrës
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 500 m²
Me shume
Shitet shtëpia 318 m2 në 5.5 ari truall në Sofali
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 318 m²
Me shume
Shitet shtëpia exclusive 250m2 në 3 ari në L.Qendresa
Qmimi : 615 000 €
Kuadratura : 250 m²
Siperfaqja : 3 Ari
Me shume

Shiten 35 ari tokë në Raskovë, Komuna e Obiliqit

 

Adresa :

Raskovë, Obiliq
Qmimi : 3 500 €

Pershkrimi :

 

Shiten 35 ari tokë në rrugën kryesore Milloshevë- Podujevë në Raskovë, Komuna e Obiliqit, afër rrethit. Trualli gjendet përballë Shkollës Fillore. Ka gjerësi në rrugë 18m, me infrastrukturë të nevojshme si ujin dhe rrymën. Është vend i përshtatshëm për jetesë si dhe për veprimtari të ndryshme biznesi.
Çmimi është 3.500 euro për ari.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881

Kthehu