Shitet shtëpia 270m2 në 3 ari truall në Fushë Kosovë

 

Adresa :

Fushë Kosovë
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 270m2 në 3 ari truall në Fushë Kosovë. Gjendet prapa Mobileris Murebest. Shtëpia gjindet në lagje të tipit të mbyllur e përbërë nga 13 shtëpi të njejta, lagjja është super e qetë. Shtëpia ka dy furnizime me ujë, furnizim nga ujësjellësi Prishtina dhe nga bunari, sistem të integruar të alarmit, instalimi i gatshëm i sistemit të kamerave, me hapësirë të organizuar shumë mirë, nxemje qendrore me pelet, oborr të rregulluar dhe rrethojë. Shtëpia është e mobiluar dhe ka këto hapësira:
Kati pëdhesë
- Dhomë gjumi
- Dhomë dite
- Kuzhinë
- Trepezari
- Banjo
- Dhoma e nxemjeve
- Garazha
Kati 1
- 2 Dhoma gjumi me ballkona
- Dhomë gjumi master me ballkon
- Banjo
- Terasë 30 m2
Çmimi sipas marrëveshjes.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu