Banesa 3 dhomshe 83m² kati i 2 në lagjen Kalabria

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : 770 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 83m² kati i 2-të, në Veternik- Kalabri, ndërtim i Model Sllovenia. Banesa është e re e ndërtuar me materialet më të reja dhe më të mira në treg, ka pozitë shumë të mirë me pamje atraktive nga qyteti. Orientimi i banesës është në Lindje. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- shpajz
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
Çmimi 770 euro për m2.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu