Shiten 10.40 ari truall mbrapa Kforit në Arbëri

 

Adresa :

Prishtinë Arberia
Qmimi : 15 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 10.40 ari truall mbrapa Kforit në Arbëri. Trualli është afër rrugës Stambolli. Vendi është shumë i qetë, lagje e banuar dhe plotëson kushtet për jetesë, ka kushte urbanistike dhe gjithë infrastrukturën e nevojshme, ujin me kanalizim, rrymën etj. Mund të ipet edhe leja për ndërtim të shtëpisë. Me dokumentacion të rregullt.
Çmimi 15.000 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu