Shiten 2 hektarë e 7 ari mbrapa lagjes 038 në Veternik

 

Adresa :

Prishtinë Veternik
Qmimi : 6 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 2 hektarë e 7 ari mbrapa Restaurant Mansion dhe lagjes 038 në Veternik. Toka është me sipërfaqe ku gjerësija është 70 metra dhe gjatësija 300 metra. Posedon dokumentacion të rregulltë.
Çmimi është 6.000 euro për ari.

Agjensioni Dion
044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu