Oferta Speciale

Shitet shtëpia 300m2 në 33 ari F. Vrellë Lipjan
Qmimi : 300 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 33 Ari
Me shume
Shiten 35 ari truall në Fushë Kosovë
Qmimi : 25 000 €
Siperfaqja : 35 Ari
Me shume
Banesa 3 dhomshe 80m² kati 7 Nartel në Kalabri
Qmimi : 85 000 €
Kuadratura : 80 m²
Me shume

Shtëpia exclusive 213m2 në 4.21 ari në Lagjen Peja Hill

 

Adresa :

Pejë
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet shtepia exclusive 213.26m2 në 4.21 ari truall në lagjen me te kerkuar Peja Hill në Peje. Shtepia eshte e gatshme per banim, ka pozitë shumë të mirë, plotëson të gjitha kushtet dhe nevojat për jetësë komode, e ndërtuar me një plan të veçantë dhe gjithashtu me investime ekstra dhe ndërtim të kualitetit të lartë, arkitekturë moderne, nxemje stil Zviceran, kamin, sistemi i kamerave 24h sigurim. Dokumentacioni i rregullte me flete poseduese, perkthimi te Noteri. Lagjja do të ofrojë hapesira sportive dhe rekreative siç janë: fusha e sportit (tenis, basketboll, futboll, pishina gjysëm-olimpike) rrugë këmbësore për ecje, biçikleta dhe vrap nën hijen e pemëve. Shtepia ka këto hapësira:
Kati përdhesë:
- salloni me kuzhinë e trapezari, dhomë gjumi, banjo, depo, ballkon, garazha, hapësira për nxemje
Kati 1:
- 3 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon, koridor
Kati nenkulm:
- hapësirë e shfrytezueshme
Per bleres potencial, nje kuzhine e kompletuar gratis.
Çmimi sipas marreveshjes.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu