Oferta Speciale

Shtëpia 3 kateshe 400m² në 12.20 ari truall në Prishtinë

 

Adresa :

Prishtinë Veternik
Qmimi : 450 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 3 kateshe 400m² në 12.20 ari truall mbrapa Grand Stores. Shtëpia është e re, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë, ka oborr para dhe mbrapa shtëpisë dhe hapësirë të organizuar shumë mirë. Shtëpia ka këto hapsira.
Kati përdhesë:
- garazha,
- bodrumi,
- 2 dhoma gjumi,
- banjo
- koridor
Kati i parë:
- Salloni,
- kuzhina me trepezari,
- 2 dhoma gjumi,
- banjo,
- shpajz,
- koridor
Kati i dytë:
- 4 dhoma gjumi,
- banjo,
- koridor
Kati i tretë:
- 2 dhoma gjumi,
- terasë,
- banjo,
- koridor
Çmimi është 450.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu