Oferta Speciale

Shiten 25 ari rrugës Llapnasellë te rrethi QMI

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shiten 25 ari tokë në rrugën Llapnasellë - QMI që del te rrethi Prishtinë - Ferizaj afër Depos së Coca Coles. Toka është shëndrruar nga toka bujqësore në ndërtim, ka pozitë të mirë dhe infrastrukturën e nevojshme, lejohet ndërtimi për fabrika, depo etj. Ka gjerësi në rrugë 32m. Me dokumentacion të rregullt, është tokë private dhe përkthimi bëhet menjiherë te Noteri.
Çmimi sipas marrëveshjes.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu