Oferta Speciale

Shitet shtëpia 270m2 në 3 ari truall në Fushë Kosovë
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 270 m²
Siperfaqja : 3 Ari
Me shume
Shiten 58 ari tokë afër lagjes Marigona Rezidence, Preoc
Qmimi : 3 500 €
Siperfaqja : 58 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 300m2 në 33 ari F. Vrellë Lipjan
Qmimi : 300 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 33 Ari
Me shume

Shiten 2 hektarë tokë perball Marigona Residence

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 2 500 €

Pershkrimi :

 

Shiten 2 hektarë tokë perballë Marigona Residence ngjit me rrugën e trenit. Toka është private dhe e përshtatshme, afer tokës pritet të ndërtohet Terminal Doganor. Posedon dokumentacion të rregulltë.
Çmimi është 2500 euro për ari.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu