Oferta Speciale

Shitet Banesa 4 dhomshe 112m2, kati i 7 në Qendër

 

Adresa :

Prishtinë Qendra
Qmimi : 1 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 4 dhomshe 112m2 në katin e 7-të, afër Qendrës së qytetit në rrugën Lidhja e Prizrenit në Tophane. Banesa ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara në Prishtinë, ka pozitë shumë të mirë afër Qafës dhe afër Sheshit të Prishtinës. Banesa është e rregulluar mirë, shumë e përshtatshme duke plotësuar të gjitha kushtet për jetësë. Ka këtë renditje:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- shpajzi
- toaleti
- koridor
- 2 ballkon
Ka parking të mjaftushëm, nxemje me rrymë, lifti në funksion.
Çmimi është 1.000 euro për m2.

Agjensioni Dion Prishtinë
044 147 956, 049 147 956,
048 293 881, 044 293 881
www.dion-ks.com
viber +38344147956
viber +38344293881
www.dion-ks.com
agjensioni-dion@hotmail.com
www.facebook.com/agjensionidion
www.instagram.com/agjensionidion

Kthehu