Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomshe 85m2 kati 4 afër Rrugës C

 

Adresa :

Prishtinë Rruga C
Qmimi : 800 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomshe 84.60m2, në katin e 4-të, ndërtim i Rukollit në lagjen Mati 1 afër Rrugës C. Objekti ka arkitekturë dhe pozicion shumë të bukur, që ofron komoditet, qetësi, siguri dhe banim të standardeve të larta, parking i mjaftueshëm, hapësirat e gjelbëruara dhe pjesa e lojërave për fëmijë. Është në ndërtim e sipër, përfundon në fund të vitit 2021. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
- garazhë 6000 euro
Çmimi është 800 euro për m2.

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu