Oferta Speciale

Shiten 2 ha tokë Zona Industriale Fushë Kosovë

 

Adresa :

Fushë Kosovë Zona Industriale
Qmimi : 3 500 €

Pershkrimi :

 

Shiten 2 hektarë tokë në Zonën Industriale në Fushë Kosovë. Toka ka rrugë me kadaster dhe është afër hekurudhës.
Çmimi është 3.500 euro për ari.

Agjensioni DION
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu