Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomshe 87m2 kati 4 afër Rrugës C

 

Adresa :

Rruga C Rruga C
Qmimi : 800 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomshe 87.30m2, në katin e 4-të afër Rrugës C në lagjen Mati 1. Objekti është ndërtim i Rukollit, me arkitekturë dhe pozicion shumë të bukur, që banuesve do t’iu ofrojë komoditet, qetësi, siguri dhe banim të standardeve të larta. Parkingu i mjaftueshëm, hapësirat e gjelbëruara dhe pjesa e lojërave për fëmijë, bashkë me pamjen e bukur të rrethinës, i japin vlerë dhe e bëjnë të veçantë këtë objekt. Është në ndërtim e sipër, pritet të përfundoj në fund të vitit 2021. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
- garazhë
Çmimi është 800 euro për m2.

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu