Oferta Speciale

Shtëpia 3 kateshe 400m² në 12.20 ari truall në Prishtinë
Qmimi : 450 000 €
Kuadratura : 400 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shiten 2 shtëpi me 200m2 në 3 ari truall në Lagjen Qëndresa
Qmimi : 170 000 €
Kuadratura : 200 m²
Siperfaqja : 3 Ari
Me shume
Shitet banesa 77m2 kati 2-të ACE Group në Fushë Kosovë
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 77 m²
Me shume

Shitet banesa 56m2 netto në Bregun e Diellit

 

Adresa :

Prishtinë Bregu i Diellit
Qmimi : 60 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 56m2 netto në katin e 4, ndërtim i shtetit te Banesat e hinta në Bregun e Diellit. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, ofron kushte shumë të mira për jetesë, ka orientim të mirë është afër shkollës Iliria. Me dokumentacion të rregulltë me fletë poseduese, Kontrata te Noteri.
Banesa ka këtë renditje:
- salloni, ndaras
- kuzhina me trepezari dhe ballkon,
- 1 dhomë e fjetjes
- korridori
- banjo
Parking i mjaftueshëm, hapësirë gjelbruese etj.
Çmimi është 60.000 euro me mobile, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956

Kthehu