Oferta Speciale

Shiten 15 ari truall në hyrje të Obiliqit
Qmimi : 3 500 €
Kuadratura : 1500 m²
Siperfaqja : 15 Ari
Me shume
Shiten 2 shtëpia 100 m2 në 34 ari truall në Fshatin Batushë
Qmimi : 3 200 €
Kuadratura : 100 m²
Siperfaqja : 34 Ari
Me shume
Shiten 25 ari truall në Uglarë në Fushë Kosovë
Qmimi : 8 000 €
Siperfaqja : 25 Ari
Me shume

Shitet banesa 3 dhomëshe 81m2 netto kati i 7 në Fushë Kosovë

 

Adresa :

Fushë Kosovë
Qmimi : 52 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomshe 81m2, netto në katin e 7-rë ndërtim i ri, ndërtim i Tregtisë në Fushë Kosovë. Banesa është e pajisur me sistem alarmi, roleta në tërë banesën, nxemje qendrore, dhe klimë. Banesa është e mobiluar në stil modern, është me dokumentacion të rregulltë me fletë poseduese, kontrata te Noteri. Banesa ka këtë përbërje:
- salloni me kuzhinë
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- tualet
- ballkon
Banesa ka parking të mjaftushëm, këndin e lojrave për fëmijë, shkolla afër qerdhe etj.
Shitet me mobile.
Çmimi është 52.000 euro, i diskutueshëm.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu