Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomshe 95m2 kati 1 Fushë Kosovë

 

Adresa :

Fushë Kosovë
Qmimi : 55 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 94.72m2 netto në katin e 1-rë, Kompleksi Përparimi në Fushë Kosovë mbrapa Komunës së re. Ka afër Shkollën Fillore dhe Ambulancën. Banesa ka nxemje qendrore. Me dokumentacion të rregulltë me fletë poseduese, kontrata te Noteri.
Banesa ka këtë përbërje:
- salloni ndaras
- kuzhina me trepezari
- 2 dhoma të fjetjes
- 2 banjo
- ballkon
- bodrum 6.50m2
Banesa ka parking të mjaftushëm,
Çmimi i banesës me bodrum është 55.000 euro.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu