Oferta Speciale

Shiten 52 ari rrugës Llapnasellë te rrethi QMI
Qmimi : 6 000 €
Siperfaqja : 52 Ari
Me shume
Shtëpia 3 kateshe 400m² në 12.20 ari truall në Prishtinë
Qmimi : 450 000 €
Kuadratura : 400 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume

Shiten 2.80 ari truall në Brezovicë

 

Adresa :

Brezovicë
Qmimi : 35 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 2.80 ari truall afër rrugës për në Qendrën e skijimit në Brezovicë. Qasje në rrugën kryesore, ka pozitë të mirë, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme. Dokumentacioni i rregulltë, përkthimi bëhet te Noteri.
Çmimi është 35.000 euro, komplet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu