Oferta Speciale

Shiten 1 hektarë e 8 ari në Radevë të Graçanicës
Qmimi : 400 €
Kuadratura : 10800 m²
Siperfaqja : 29100 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomshe 88m² kati 6-te ne Mati 1
Qmimi : 800 €
Kuadratura : 88 m²
Me shume
Shiten 1 hektarë tokë përballë Marigona Residence
Qmimi : 2 500 €
Kuadratura : 10000 m²
Me shume

Shiten 2.80 ari truall në Brezovicë

 

Adresa :

Brezovicë
Qmimi : 35 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 2.80 ari truall afër rrugës për në Qendrën e skijimit në Brezovicë. Qasje në rrugën kryesore, ka pozitë të mirë, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme. Dokumentacioni i rregulltë, përkthimi bëhet te Noteri.
Çmimi është 35.000 euro, komplet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu