Oferta Speciale

Shitet banesa ekskluzive 4dhomshe 150m2 netto kati 5 Aktash

 

Adresa :

Prishtinë Aktash
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet banesa ekskluzive 4 dhomëshe 150m2 netto, kati i 5-të, në lagjen Aktash, ndërtim i Tregtisë. Banesa është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë të mira, gjindet përball Sallës 1 Tetori dhe afer Menzës së studentëve. Banesa ka këto hapësira:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma të fjetjes
- dhomë për hekurosje
- shpajz
- 2 banjo
- koridor
- 2 ballkona
Banesa shitet me mobile.
Çmimi sipas marrëveshjes.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu