Shitet shtëpia 430m² në 3.30 ari truall, në Arbëri

 

Adresa :

Prishtinë Arberia
Qmimi : 300 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 430m², në 3.30 ari truall, mbrapa restorant Amalfi në lagjen Arbëria (ish Dragodani). Shtëpia është e punuar me material të cilësisë së lartë dhe në mënyrë profesionale, ka nxemje qendrore, është dy katëshe dhe ka këto hapësira:
Kati përdhesë:
- sallon me kuzhinë dhe trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- shpajzi
- banjo
- ballkon
Kati i parë:
- sallon me kuzhinë
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- shpajzi
- 2 ballkona
Kati i dytë:
- sallon me kuzhinë
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- shpajzi
- 2 ballkona
Shtëpia ka gjelbërim, ambient të qetë dhe të rregulluar bukur.
Çmimi është 300.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu