Oferta Speciale

Shitet Shtëpia 320m2 në 1.61 ari truall në Pejton
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 320 m²
Me shume
Shtëpia 3 kateshe 400m² në 12.20 ari truall në Prishtinë
Qmimi : 450 000 €
Kuadratura : 400 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet Villa 145m² në 10 ari truall në Boge
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 145 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume

Hapësirë afariste 310 m2 në shitje në Lakrishte, Pejton

 

Adresa :

Prishtinë Lakrishte
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet hapësira afariste 310 m2 në katin e 16-të ndërtim i Premium Group në Lakrishte Pejton. Gjendet në një lokacion të shkëlqyer në qendër të Prishtinës, objekt ku janë vendosur shumë firma prestigjoze të vendit tonë. Është e punuar dhe dizajnuar extra me të gjitha materialet, nxemje qëndrore të qytetit me sistem te ri, sistem të ventilimit me teknologjinë më të fundit, është shumë e përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesi dhe është e gatshme për shfrytëzim. Ka pamje mahnitëse të qytetit në të gjitha anët. Gjithashtu objekti posedon ashensor të ndarë që shfrytëzohen vetëm për pjesën e hapësirave afariste. Me dokumentacion të rregullt.

Çmimi sipas marrëveshjes.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu