Oferta Speciale

Banesa 3 dhomëshe 114m² kati 3, Lagje e Spitalit

 

Adresa :

Lagje e Spitalit, Prishtinë Lagjia e Spitalit
Qmimi : 1 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 114.5m² në katin e 3-të Kompleksi Hill Residence, ndërtim i ri nga Roof Group, mbrapa Spitalit Amerikan. Përveç pamjes paronamike dhe mahnitëse, Hill Residence ofron shumë rehati dhe ekskluzivitet, ndërtuar me standarte të larta jetese. Banesat janë të gatshme për banim. Ka këtë renditje të hapësirës:
- qëndrimi ditor
- kuzhinë me trapezari
- dhoma e fjetjes me garderobë dhe banjo
- dhomë gjumi për fëmijë
- 2 banjo
- shpajz i madh
- koridor
- terasë e madhe
Çmimi 1000 euro për m2, çmimi diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu