Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomshe 85m² kati 3 në Tophane
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 85 m²
Me shume
Shitet Banesa 3 dhomëshe 86.7m² kati 5 afër Rrugës B
Qmimi : 900 €
Kuadratura : 87 m²
Me shume
Shiten 1 hektarë e 8 ari në Radevë të Graçanicës
Qmimi : 400 €
Kuadratura : 10800 m²
Siperfaqja : 29100 Ari
Me shume

Shitet banesa 67m² netto kati 3-të afër shkollës Dardania

 

Adresa :

Prishtinë Dardania
Qmimi : 90 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 2 dhomëshe 67m² netto, në katin e 3-të ndërtim i shtetit afër Bashkësisë Lokale 3 dhe shkollës Dardania, në lagjen Dardania. Banesa është e izoluar dhe e renovuar komplet, ka ngrohje qendrore nga Termokos dhe është e mobiluar mirë. Ka këtë renditje:
- sallon me kuzhinë e trepezari
- 1 dhomë gjumi
- koridor
- banjo
- ballkon
Çmimi 90.000 euro.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu