Oferta Speciale

Shiten 5.20 ari truall mbrapa Kforit në Arbëri

 

Adresa :

Prishtinë Arberia
Qmimi : 15 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 5.20 ari truall mbrapa Kforit në Arbëri. Trualli është afër rrugës Stambolli. Vendi është shumë i qetë, lagje e banuar dhe plotëson kushtet për jetesë, ipet edhe leja për ndërtim të shtëpisë. Ka infrastrukturën e nevojshme si ujin, kanalizimin, rrymën etj. Me dokumentacion të rregulltë.
Çmimi 15.000 euro për ari.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu