Oferta Speciale

Banesa 64m² netto kati 10-të në Dardani

 

Adresa :

Prishtinë Dardania
Qmimi : 75 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 64m² netto në Dardani afër shkollës Xhemajl Mustafa në katin e 10-të, ndërtim i shtetit. Banesa ka pamjen nga Lindja, është izoluar dhe e renovuar komplet, ka ngrohje qendrore nga Termokos. Ka këtë renditje:
- sallon
- kuzhinë
- 2 dhoma gjumi
- koridor
- banjo
- tualet
- ballkon

Banesa ka dokumentacion të rregullt. Poashtu ka parking të mjaftueshëm.
Çmimi 75.000 euro, i diskutueshëm.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956
044 293 881, 048 293 881
viber +38344147956
+38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu