Oferta Speciale

Shiten 15 ari truall në hyrje të Obiliqit
Qmimi : 3 500 €
Kuadratura : 1500 m²
Siperfaqja : 15 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomshe 85m2 kati 6 afër Rrugës C
Qmimi : 68 000 €
Kuadratura : 85 m²
Me shume
Shiten 1 hektarë tokë përballë Marigona Residence
Qmimi : 2 500 €
Kuadratura : 10000 m²
Me shume

Banesa 3 dhomshe 80m² kati 7 Nartel në Kalabri

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : 85 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 80.10m² kati i 7-të, ndërtim i Nartel ngjitur me Hotelin Nartel lagjja Kalabria, afër Stacionit të Autobusave. Banesa është e punuar dhe dizajnuar extra me të gjitha materialet, e pajisur me sistem të kamerave, roletat e aluminit, pllakat moderne, punimi i mbrendshëm, nxemje qendrore, e mobiluar komplet. Ka këtë renditje hapësirash:
- salloni
- kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo e madhe
- koridori
- ballkon
- bodrum
Banesa ka parking të mjaftushëm.
Çmimi 85.000 euro me mobile.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu