Shitet banesa 3 dhomshe 76m² në Ulpianë

 

Adresa :

Prishtinë Ulpiana
Qmimi : 120 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomshe 76m² në katin e 2-të. Gjindet në lokacion shumë të kërkuar në rrugën kryesore afër AAK-së në Ulpianë, ku si lagje ka afër Shtëpinë e Shëndetit dhe Postën kryesore. Banesa është shumë e përshtatshme për jetesë dhe ofron komoditet të lartë me hapësira të organizuara shumë mirë. Ka pamje në të dy anët Lindje dhe Perendim dhe mund të shfrytëzohet edhe për zyre apo veprimtari tjetër. Me dokumentacion të rregullt me fletë poseduese, kontrata te Noteri.
Banesa ka këtë përbërje:
- salloni
- kuzhina me trepezari
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Çmimi është 120.000 euro, i diskutueshëm.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu