Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomshe 93m² kati 1 deri 6 Kalabri
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 93 m²
Me shume
Shitet banesa 3 dhomshe 76m² në Ulpianë
Qmimi : 120 000 €
Kuadratura : 76 m²
Me shume
Shtëpia exclusive 250m² në 5.59 ari në Marigona Residence
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 250 m²
Siperfaqja : 559 Ari
Me shume

Shitet shtëpia 3 katëshe 500m² afër Qendrës

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 3 katëshe 360m² banim dhe 140m² lokal në 1.50 ari truall, afër tregut të gjelbërt. Shtëpia ka pozitë shumë të mirë në lagje gjendet në rrugën kryesore në njërën prej lagjeve më të kërkuara në Prishtinë si për jetesë ashtu edhe për biznes, ofron ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme. Shtëpia është e organizuar me sistem banesor me një hyrje me hapësirë të organizuar shumë mirë dhe ofron komoditet të lartë për jetesë.
Shtëpia ka këto hapësira:
Kati i përdhesë:
- lokal 140m² i përshtatshëm për qfarëdo veprimtarie biznesi, me qasje direkt në rrugë,
Kati i parë:
- salloni me kuzhinë dhe trapezari, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, koridor
Kati i dytë:
- salloni me kuzhinë dhe trapezari, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, koridor
Kati i tretë:
- salloni me kuzhinë dhe trapezari, 2 dhoma gjumi, banjo, koridor
Çmimi me marrëveshje.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu