Oferta Speciale

Shiten 5.20 ari truall mbrapa Kforit në Arbëri
Qmimi : 15 000 €
Kuadratura : 520 m²
Me shume
Shitet banesa 76.87m2 kati 6-të ACE Group Fushë Kosovë
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 77 m²
Me shume
Shtëpia 210m2 në 3.19 ari në Lagjen Qëndresa
Qmimi : 189 000 €
Kuadratura : 210 m²
Siperfaqja : 3 Ari
Me shume

Shiten 35 ari truall në Fushë Kosovë

 

Adresa :

Fushë Kosovë
Qmimi : 25 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 35 ari truall përballë Tregut në Fushë Kosovë 300 metra Komuna dhe rrugës kryesore në Fushë Kosovë. Trualli është i pershtatshëm për ndërtim, biznes, ka qasje në rrugë. Me dokumentacion të rregulltë, përkthimi te Noteri. Çmimi është 25.000 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu