Shitet Banesa 3dhomshe 87m² kati 4, Lagje e Spitalit

 

Adresa :

Prishtinë Lagjia e Spitalit
Qmimi : 79 500 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3 dhomëshe 87m² në katin e 4-të afër Shkollës Fillore Pavarësia në rrugën Muharrem Fejza në lagjen e Spitalit. Banesa është moderne, e rregulluar mirë dhe ofron kushte shumë të mira për jetesë, ka ujin 24ore, nxemjen qendrore me rrymë. Shitet me mobilje. Ka këtë rënditje hapësirash:
- salloni
- kuzhina me trapezari
- dhomë e fjetjes për prindër me banjo
- dhomë e fjetjes për fëmijë
- banjo
- koridor
- ballkon
- garazhë e madhe
- depo 4m2
Çmimi me mobilje, garazhë dhe depo është
79.500 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956 ose 049 147 956
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956
viber +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu