Oferta Speciale

Shitet shtëpia 300m2, në 5 ari, Kodra e Trimave
Qmimi : 150 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shiten 35 ari tokë në Uglarë në Fushë Kosovë
Qmimi : 1 800 €
Siperfaqja : 35 Ari
Me shume
Shitet lokali 258m2, kati perdhese ne Fushe Kosove
Qmimi : 950 €
Kuadratura : 258 m²
Me shume

Shiten 58 ari tokë afër lagjes Marigona Rezidence, Preoc

 

Adresa :

Preoc Marigona Rezidens
Qmimi : 3 500 €

Pershkrimi :

 
Shiten 58 ari tokë në rrugën kryesore afër lagjes Marigona Rezidence, në Preoc. Toka ka gjerësi në rrugë 20 metra dhe është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme dhe për jetesë. Me dokumentacion të rregulltë, përkthimi te Noteri.
Çmimi është 3500 euro për ari.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu