Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomëshe 75m² kati 3-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 75 m²
Me shume
Shitet banesa 3dhomshe 68m2 kati 1 Fushë Kosovë
Qmimi : 52 000 €
Kuadratura : 68 m²
Me shume
Shitet shtëpia 300m2 në 33 ari F. Vrellë Lipjan
Qmimi : 300 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 33 Ari
Me shume

Shiten 58 ari tokë afër lagjes Marigona Rezidence, Preoc

 

Adresa :

Preoc Marigona Rezidens
Qmimi : 3 500 €

Pershkrimi :

 
Shiten 58 ari tokë në rrugën kryesore afër lagjes Marigona Rezidence, në Preoc. Toka ka gjerësi në rrugë 20 metra dhe është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme dhe për jetesë. Me dokumentacion të rregulltë, përkthimi te Noteri.
Çmimi është 3500 euro për ari.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu