Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomshe 76m² në Ulpianë
Qmimi : 120 000 €
Kuadratura : 76 m²
Me shume
Shitet banesa 3 dhomshe 88m² kati 6-te ne Mati 1
Qmimi : 800 €
Kuadratura : 88 m²
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume

Shiten 15 ari truall në hyrje të Obiliqit

 

Adresa :

Obiliq
Qmimi : 4 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 15 ari truall në hyrje të Obiliqit 300m prej rrugës kryesore për Obiliq. Vendi është i përshtatshëm për çdo lloj veprimtarije si dhe për jetesë. Plotëson kushtet urbanistike siç janë: uji, kanalizimi dhe rryma. Me dokumentacion të rregullt me Fletë Poseduese, Kontrata te Noteri.
Çmimi është 4000 euro për ari.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu